Kaip paversti biuro poilsio zoną darbuotojų traukos centru?

Ar žinote, jog poilsis yra tiesiog gyvybiškai svarbus Jūsų verslui?

Kalbame ne tik apie Jūsų, kaip vadovų poilsį, tačiau apie visos Jūsų, didelės ar mažos komandos poilsį. Net ir moksliniais tyrimais įrodyta, jog gerai pailsėjęs darbuotojas gali būti net iki 30% produktyvesnis bei iki 40% kūrybiškesnis.

Kur mes lenkiame? Ogi ten, jog Jūsų įmonės biure taip pat gali atsirasti patraukli, ergonomiška bei nors trumpam atsipalaiduoti skatinanti erdvė, kuri gali tapti vienu iš Jūsų verslo sėkmę statyti padedančių varžtelių.

Biuro poilsio zona turėtų būti vizualiai patraukli, kad, paprastai tariant, kasdien patrauktų Jūsų žmonių dėmesį. Tai gali tapti vieta atsitiktinėms diskusijoms, susitikimams, o galbūt ramiam pietų pertraukos poilsiui ir “baterijos perkrovimui”.

Tad kaip gi paversti Jūsų biuro poilsio zoną Jūsų sėkmės elementu?

PATALPA

Tai nebūtinai turi būti vienas didžiulis bendras kambarys. Pasitelkę savo kūrybiškumą, Jūs galite įrengti ir vieną didesnį bei keletą mažesnių, o galbūt tik mažesnius poilsio kambarius, kur Jūsų darbuotojai galėtų netrukdomi pailsinti savo kūną ir mintis.

 

 

APŠVIETIMAS

Ko gero ne kartą esate girdėję apie spalvų poveikį mūsų nuotaikai bei emocinei būsenai. Ne be reikalo dažnai svarstome, kokia spalva dažyti savo kambarių sienas ar kokios spalvos baldų komplektus pirkti, kad ji mūsų neerzintų ar nevargintų. Ir čia vėlgi grįžtame į pradžią – nepervargęs darbuotojas = produktyvus darbuotojas. Poilsio zonai apšviesti ar dekoruoti naudokite RGB spalvų šviestuvus, kurie gali sukurti tiek klasikinę, tiek išskirtinę energiją spinduliuojančią aplinką. Pritaikykite šviesos spalvą prie nuotaikos, kurią siekiate sukurti kambaryje.

 

 

FUNKCIONALUMAS

Net jei pagrindinė šios erdvės paskirtis – poilsis, nepamirškite, jog kartais tai gali tapti ir susitikimų, o galbūt darbo, atsitraukus nuo kartais kolegų keliamo triukšmo, vieta. Tad nepamirškite, jog pakankamai kiekis elektros lizdų, geras interneto ryšys ir kiti patogumai, bet kurių šiais laikais vargu ar beįsivaizduojame savo darbo dieną, turėtų būti lengvai prieinami.

ATSIPALAIDAVIMAS

Net jei ir daugumai mūsų biure neatrodo įprasta ištiesti kojas ar prigulti, mes sakome – kodėl gi ne? Sėdmaišiai ar minkštasuoliai, padekoruoti minkštomis pagalvėlėmis, tikrai gali tapti puikia vieta Jūsų komandos nariams atsikvėpti įpuolus į darbų maratoną. Būkite kūrybiški ir pagalvokite apie stalo žaidimus, knygas, masažinius krėslus, o galbūt kūrybai įkvėpsiantį tapybos kampelį? Kaip sakoma, fantazijai ribų nėra!

 

 

PATOGUMAS

Pasirūpinkite, jog baldai, esantys poilsio zonoje, būtų komfortiški. Nei vienas nenorime sėdėti ant kėdės klibančiomis kojomis ar ant krėslo, ant kurio jaučiamės tarsi sėdėtume ant lentų. Kuo mes pačios vadovaujamės savo darbe? Visuomet padedame klientams išsirinkti baldus savo namams ar verslui pagal tai, ką rinktumėmės savo namams ar biurui. Tad pasirūpinkite, kad ir patys mielai „perkrautumėte savo bateriją“ prisėdę šioje erdvėje.

biuras, interjero dizainas, biuro interjeras, poilsio zona

 

 

Galų gale, svarbiausia, kad sukurtumėte darbo aplinką, kuri padėtų jūsų darbuotojams pasiekti geriausių rezultatų bei džiaugtis ne tik tuo, ką daro kasdien, bet ir Jūsų, kaip vadovo rūpesčiu.

 

Su šiltais linkėjimais!

 

Horecaline by Ekosesės – Inga ir Saulė

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *