Lauko baldai restoranams ir kavinėms pagal 2024 metų tendencijas

Kokius lauko baldus rinktis restoranams ir kavinėms 2024-aisiais?

 

Rinkdamiesi vietą, kurioje pietausime ar vakarieniausime, neretai atsižvelgiame ne tik į meniu, bet ir įvertiname, ar joje rasime jaukumą, kurio trokštame. Didelę svarbą maloniai atmosferai ir nepriekaištingai restorano ar kavinės lankytojo patirčiai sukurti turi supanti aplinka, kurios vienas iš pagrindinių elementų – baldai. Artėjant pavasariui ir šylant orams vis aktualesnis tampa restoranų bei kavinių eksterjeras, tad kviečiame atrasti idėjų, kaip įrengti lauko erdves šiuolaikiškai, pagal 2024 metų tendencijas.

1. Lauko baldai, pasižymintys lengvumu

 

Šiemet dėmesio centre atsidurs lauko baldai, pagaminti iš lengvų medžiagų, tokių kaip aliuminis. Baldai restoranams ar kavinėms, pagaminti iš aliuminio pasižymi ilgaamžiškumu ir tvarumu, kadangi tai 100% perdirbama medžiaga. Aliumininiai lauko baldai, derinami su minkštomis, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, sukuria minimalistinį bei modernų stilių, kuris puikiai papildo restorano ar kavinės aplinką, suteikdamas jai solidų įspūdį.  

Mūsų prekių asortimente puikuojasi aliuminio lauko baldų komplektai viešoms erdvėms. Atraskite tai, kas labiausiai tiks Jūsų kavinės ar restorano lauko erdvėms.

Lauko baldai, lauko baldų komplektas, lauko stalas, lauko kėdės, lauko baldai kavinėms, lauko baldai restoranams, pietų lauko baldai

2. Švelnių formų lauko baldai

 

Įprastai minkšti, apvalių formų baldai būdingi vidaus patalpoms, tačiau pastaruoju metu, nykstant ribai tarp interjero ir eksterjero, šių formų baldai vis dažniau naudojami ir lauke. Minkšti lauko foteliai bei lauko kėdės užapvalintais kampais spinduliuoja jaukumu ir paverčia kavinę ar restoraną vieta, kurioje norisi mielai leisti laiką ir grįžti vėl.  

Rekomenduojame rinktis mūsų universalius krėslus bei kėdes, kurios skirtos naudoti tiek restorano ar kavinės viduje, tiek lauke.

Lauko baldai, lauko baldų komplektas, lauko stalas, lauko kėdės, lauko baldai kavinėms, lauko baldai restoranams, pietų lauko baldai

3. Ilgaamžiški ir oro sąlygoms atsparūs lauko baldai

 

Lauko baldų ilgaamžiškumas – tai tendencija, kuri keliauja iš metų į metus ir nuolat išlieka aktuali. Restoranai ir kavinės investuoja į lauko baldus, kurie esant kintančioms oro sąlygoms nepraranda savo funkcinių ir estetinių savybių bei pasižymi lengva priežiūra. 

Didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami teigti, jog visi mūsų lauko baldai pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu – tai pagrindžia klientų patirtys („Horeca line” lauko baldai Birštono „Kurhauze“ jau skaičiuoja dešimtus metus). Kviečiame atrasti ilgaamžiškus, atsparius lietui bei drėgmei ir apsaugotus nuo UV spindulių lauko baldus restoranams bei kavinėms.  

 

Svarbu prisiminti, kad lauko baldų pasirinkimas turėtų atitikti Jūsų restorano ar kavinės stilių, klientų poreikius ir jausmą, kurį norite perteikti. Taip pat, nepamirškite, jog visapusiškai malonią restorano ar kavinės atmosferą padės sukurti ir tinkamai parinktos dekoro detalės bei lauko šviestuvai. Apie tai plačiau skaitykite kituose mūsų tinklaraščio straipsniuose. 

Reikia pagalbos renkantis lauko baldus restoranui, kavinei ar kitai viešai erdvei? Mūsų patyrusi specialistų komanda mielai Jus pakonsultuos

  

Horecaline by Ekosesės – Inga ir Saulė 

 

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *