Kokybiškos kėdės restoranui. 5 svarbiausi kriterijai renkantis

Šiandieninis restoranų ir kavinių pasirinkimas išties platus, todėl šių verslų savininkai priversti ieškoti būdų, kaip pritraukti iš išlaikyti lankytojus. Dėl to, didelis dėmesys skiriamas restorano ar kavinės meniu, aptarnavimo kokybei bei aplinkai. Tačiau tikriausiai nepagalvotumėte, kad vienas iš svarbiausių aplinkos veiksnių – tai restorano kėdės (kavinės kėdės). Kodėl sakome „svarbiausių“? Todėl, kad net gardžiausio patiekalo skonis nublanks, jei lankytojas jaus diskomfortą, negalėdamas patogiai įsitaisyti ir atsisėdęs atsipalaiduoti.

Tad kokias restorano kėdes (kavinės kėdes) reikėtų rinktis, norint paskatinti lankytoją prisėsti būtent Jūsų restorane (kavinėje), jame ilgiau pabūti ir kitą kartą sugrįžti vėl? Štai 5 kriterijai, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis restorano (kavinės) kėdes.

1. KĖDŽIŲ ATRAMOS

Restorano kėdės (kavinės kėdės) turėtų turėti stabilią nugaros atramą. Tai svarbu tam, kad lankytojas nesijaustų įsitempęs, bandydamas išlaikyti stuburą tiesų ir galėtų pilnai pasinerti į malonią mėgavimosi maistu patirtį Jūsų restorane.

Kalbant apie šonines atramas – porankius, galima rinktis kėdes su ar be jų. Vertinant per praktiškumo prizmę, kėdės be porankių užima mažiau vietos, kadangi nenaudojamos jos puikiai „pasislepia” po stalviršiu. Nepaisant to, kėdės su porankiais yra komfortiškesnis sprendimas.

Kėdės-restoranui-lines

Populiariausios Horeca line restorano kėdės be porankių:

Populiariosios Horeca line restorano kėdės su porankiais:

2. TINKAMAS KĖDŽIŲ DYDIS BEI AUKŠTIS

Renkantis restorano kėdes, taip pat reikėtų atsižvelgti į patalpos dydį bei staliukų išdėstymą. Kėdės turėtų būti kompaktiškos – netrikdyti praėjimo ir leisti klientams laisvai judėti tarp staliukų, net kai restorano užimtumas yra didelis.

Restorano (kavinės) kėdžių aukštis derinamas su staliukų aukščiu, o, jeigu restorane (kavinėje) yra baras – tam skirtos aukštesnės baro kėdės.

Baro-kėdės-villa

Komfortiškos, šiuolaikiško dizaino baro kėdės – viskas ko reikia maloniems pašnekesiams prie baro. Mūsų asortimente galite rasti platų norimos spalvos bei stiliaus baro kėdžių pasirinkimą:

3. KĖDŽIŲ PATVARUMAS / ILGAAMŽIŠKUMAS

Kokybiškos restorano kėdės turi pasižymėti pakankama laikomąja galia ir atsparumu nusidėvėjimui. Kėdžių konstrukcija ir jų gamybai naudojamos medžiagos turi būti saugios, patvarios ir lengvai valomos tam, kad būtų užtikrinti higienos ir saugumo reikalavimai.

Restorano-kėdės-split

Horeca line restorano (kavinės) kėdės yra patvarios ir ilgaamžės, pagamintos iš PP+stiklo pluošto (ypač tvirtos medžiagos). Kėdžių modeliai turi platų įvairių formų ir spalvų pasirinkimą:

4. KĖDŽIŲ MINKŠTUMAS / KIETUMAS

Rinkdamiesi kėdžių kietumą, galite atsižvelgti į Jūsų restorano (kavinės tipą). Pavyzdžiui, prabangūs restoranai investuoja į minkštus vidaus ar lauko fotelius, kuriuose atsisėdę lankytojai galėtų patogiai, neskubėdami leisti popietę ar vakarienę. Lėtai gardžiuotųsi patiekalais ir užsisakytų dar vieną kitą papildomą taurę vyno ar desertą.

Tuo tarpu įprasti ar greito maisto restoranai bei kavinės dažniausiai renkasi kieto paviršiaus kėdes, kurios užtikrintų patogumą trumpesnį laiką (greitas maistas – trumpesnis apsilankymo restorane laikas). Be to, kieto paviršiaus kėdės puikiai tinka lauko restoranams, kadangi jos yra atsparesnės aplinkos poveikiui.

Kėdės-restoranui-torre

Horeca line asortimente galite rasti restoranų kėdes, kurios puikiai tinka tiek naudojimui viduje, tiek lauke (kai kuriems kėdžių modeliams galimas pasirinkimas yra minkšta sėdimoji dalis):

5. PATRAUKLUS KĖDŽIŲ DIZAINAS

Restorano kėdės (kavinės kėdės) turėtų būti ne tik patogios, bet ir vizualiai patrauklios, derančios prie bendros restorano stilistikos ir kviečiančios prisėsti.

Kėdės yra vienas iš elementų, padedančių sukurti tam tikrą norimą restorano stilistiką. Pažvelgus į kėdžių spalvas, formas, dizainą galima susidaryti įspūdį apie restorano (kavinės) pobūdį. Kėdės atspindi, erdvė yra moderni, prabangi, minimalistinė, formali ar neformali.

Kėdės-restoranui-mambo

Rekomenduojame rinktis šiuolaikiškai atrodančias švelnių, užapvalintų formų restoranų kėdes (kavinių kėdes):

Pakvieskite klientus prisėsti, prisėdus likti leisti laiką Jūsų restorane ilgiau, o vėliau grįžti dar kartą!

Kviečiame Jus pasidairyti mūsų restorano (kavinės) kėdžių asortimente, o jei jame nepamatysite tai, ko reikia būtent Jums, susisiekite – rasime Jums geriausią sprendimą.

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *